O nás

PrahaTransfers.cz

transfers from airport prague transfers from airport prague

transfers from airport praguetransfers from airport prague

«PrahaTransfers.cz» dlouhou dobu pracujeme na trhu poskytování služeb transfery z letiště Prahy, transfery na letiště Prahy a take do různých měst a lázní po celé ČR  a EU. Řidiči jsou profesionálové ve svém oboru, mají zkušenosti vice než 8-13 let v přepravě osob. Každý řidič má zkoušky z místopisu Prahy a koncesovanou živnost, tím pádem máme oficiální a seriózní kolektiv. Vždy auta jsou v perfektním a čistém stavu. PrahaTransfers.cz není obyčejná taxi služba, rozlišujeme se například v poskytnutém servisu, kvalitě a ceně. Nepočítáme na základě ujetých kilometrů(řidiči většinou vezou zákazníka delší cestou) ale ceny máme fixní a neměnné. Všechny zákazníci pojištěné a ověřit certifikaci můžete na základě IČO: 01761951.

Hlavním cílem naší společnosti jsou spokojení zákazníci, proto nabízíme nadstandardní služby – v ceně je vždy zahrnuto DPH, neperlivá voda pro každého pasažéra, WiFi, dětská autosedačka a zdarma si můžete přiobjednat tablet s internetem na delší cesty.
Všechny recenze jsou oficiální, které jsou propojené na profil zákazníka přes Facebook.com a Vkontakte.ru, je to důkaz toho, že jednáme férově a bez vymyšlených recenzí. Některí řidiči umí anglicky, rusky, česky, arménsky, gruzínsky, ukrajinsky, kazachsky a dokonce i vietnamsky.

«PrahaTransfers.cz» přijímá objednávky každý den od 9:00 do 18:00 – řidiči pracují od 6:00 do 24:00.

Využijte naše služby a přesvědčte se sami v kvalitě naších služeb.
S pozdravem a přáním krásného dne,
«PrahaTransfers.cz»