O nás – PrahaTransfers.cz
prahatransfers.cz

„PrahaTransfers.cz“ působí na trhu již delší dobu na službách Transfer na Letiště Praha, Transfer z Letiště Praha do centra města a také Transfery z Letiště Praha do českých lázní. Tým tvoří profesionální, kvalifikovaní zaměstnanci se zkušenostmi v dopravě a cestovním ruchu.
PrahaTransfers.cz není další stránkou služeb, kde jsou nesrozumitelné nabídky a nesrozumitelné podmínky, všichni naši klienti jsou pojištěni. PrahaTransfers.cz je společnost poskytující komplexní dopravní služby: transfer na letiště Praha, transfer z letiště Praha do Karlových Varů, transfer z letiště Praha do centra města, transfer z letiště Praha do Mariánských Lázní a dalších českých letovisek.
Hlavním cílem PrahaTransfers.cz je nabídnout našim klientům slušné, kvalitní služby s vysokou úrovní služeb. Zadáváme pouze oficiální recenze našich zákazníků, nezadáváme anonymní! Názor našich vážených zákazníků si můžete přečíst na tomto odkazu. Rychlé řešení zadání je jednou z hlavních výhod naší práce. nenabízíme jen transfery, nabízíme transfery do úrovní s nízkými tarify – v ceně je neperlivá voda, všechny vozy mají k wifi připojení, autosedačka pro děti zdarma, tablet s internetem, lze platit kreditní kartou popř. hotovost řidiči.
Čistá a pohodlná auta, rusky/anglicky mluvící řidiči, všechna auta mají klimatizaci a hlavně ceny za transfery a taxíky jsou nižší než všechny! Našim zákazníkům poskytujeme pouze kvalitní, technicky nezávadná a pojištěná vozidla.
Cena přepravních služeb je pevná a nezávisí na denní době, dni v týdnu ani povětrnostních podmínkách. Zákazníkům je zaručeno, že budou v případě zpoždění letadla vyslyšeny a doručeny na objednanou adresu, stejně jako vás vyzvedneme na uvedené adrese a dopravíme vás včas na letiště.
Všichni řidiči jsou profesionálové s bohatými zkušenostmi a zkušenostmi, kteří umí rusky. PrahaTransfers.cz přijímá objednávky denně od 9:00 do 18:00. Doufáme, že se stanete naším pravidelným zákazníkem nebo partnerem. Využijeme našich služeb a oceníme úroveň nabízených služeb.

S pozdravem “PrahaTransfers.cz”